Czwartek, 23 maja 2024

Jaki jest efekt naturalnego makijażu? Wypróbuj pędzle kabuki

26 czerwca 2023

Jest mały i dyskretny, ale może odmienić Twój makijaż! Dowiedz się, dlaczego powinnaś mieć kabuki w swojej kosmetyczce.

Nie daj się zwieść nazwie - kabuki, czyli japoński teatr, to miejsce, w którym aktorzy noszą mocny makijaż. Nie ma to żadnego związku z tym, co narzędzie kabuki zrobi dla twojego makijażu. Nie tylko zapewni dobry kamuflaż, ale także doda blasku skórze i stworzy naturalny wygląd. W jaki sposób podkład nałożony za pomocą pędzla stippling może jednocześnie zapewnić doskonałe krycie, pozostawiając skórę wyglądającą naturalnie?

Co to jest pędzel kabuki?

Czy kiedykolwiek widziałeś pędzle z małą główką i dużą rączką, które są schludne, wygodne i łatwe w użyciu? Pędzle Kabuki tak właśnie wyglądają. Ich niewielki rozmiar sprawia, że są bardzo charakterystyczne. Ich włosie ma gęstą i miękką teksturę. Nie są skąpe! Można wybrać wersję płaską lub zaokrągloną z lekko ściętymi krawędziami. Ważne jest, aby szczotka wykonana ze sztucznego włosia była hipoalergiczna, aby nie powodować podrażnień.

Do czego służy?

Ten rodzaj pędzli jest ceniony za naturalny wygląd makijażu, jaki można dzięki nim uzyskać. Stosuje się je przede wszystkim do nakładania suchych kosmetyków kolorowych. Puder, podkład mineralny, róż, bronzer czy puder sypki. Używając pędzla do rozprowadzania kosmetyku, nie ryzykujemy, że makijaż stanie się maską. Metoda dociskania pędzla do skóry zapewnia idealne krycie. Przy odpowiednim konturowaniu na pędzlu nigdy nie będzie zbyt dużo produktu.

Mały kabuki dobrze sprawdza się przy nakładaniu mocno napigmentowanego makijażu na małe obszary skóry. Zakryje nawet podkład lub bronzer, który nie jest do końca odpowiedni!

Jak używać.

Rozprowadzanie kosmetyków tego typu jest łatwe. Gęste włosie ułatwia równomierną aplikację produktu.

* Pędzel należy przesuwać po twarzy okrężnymi, powolnymi ruchami. * Aby uzyskać większe krycie, lekko wklep podkład mineralny lub dociśnij pędzel do skóry.
* Jeśli nakładasz róż na twarz, nakładaj kosmetyk tylko na górną część włosia.
* Nigdy nie skręcaj włosia pędzla (np. podczas zmywania lub szorowania pozostałości kosmetyków, co pomoże utrzymać pędzel w dobrym stanie przez dłuższy czas.

0 0 Wyborcy Ocena artykułu Tweet Pin It