Środa, 17 lipca 2024

Jak czesać włosy na wiosnę?

25 czerwca 2023

To najpiękniejsza pora roku i nie sposób pozostać w domu. Rewelacyjna pogoda zmusza do wyjścia na zewnątrz. Oznacza to, że trzeba o siebie zadbać. Często nie mamy czasu na spędzanie czasu przed lustrem. Rano szybko nakładamy makijaż i swobodnie czeszemy włosy przed wyjściem. Zapominamy o odpowiedniej pielęgnacji. Pokazujemy, jak szybko stworzyć idealną wiosenną fryzurę.

Faliste cięcie, które odsłoni twarz

Kobiety z włosami dłuższymi niż do ramion zazwyczaj noszą je rozpuszczone. Wynika to z wielu powodów, ale głównym jest brak czasu na ułożenie fryzury. Proponujemy prostą fryzurę, która zaspokoi potrzeby dzisiejszych zabieganych kobiet. Możesz natychmiast zmienić wygląd całej twarzy, podkreślając fryzurę.

Sekretem pofalowanej fryzury jest zebranie włosów z boku przedziałka i skręcenie ich palcem w kształt ślimaka. Następnie zepnij je wsuwką. Jest to łatwe i zajmuje bardzo mało czasu. Każdy kolejny krok zajmie mniej niż 3 minuty, jeśli wykonasz go krok po kroku. Oddziel pasmo włosów o grubości dwóch palców. Skręć włosy na palcu wskazującym i nałóż je na skórę głowy. Przymocuj je za pomocą wsuwki lub małej szczypanki. Pętla odsłoni twarz, jednocześnie ozdabiając wybrany profil.


Natychmiastowy kucyk bez wiązania włosów

Rewolucyjne rozwiązania, które zrewolucjonizowały branżę fryzjerską, są obecnie powszechnie dostępne i każdy może z nich skorzystać. Dobrym przykładem są kucyki clip-in. Te profesjonalne upięcia można wykonać zarówno z naturalnych włosów indyjskich, jak i japońskich sztucznych pasm. Kucyk jest oszałamiający, ponieważ został opracowany tak, aby wyglądał jak naturalny. Ten kucyk jest mocowany bezpośrednio do włosów. Zakupione mocowanie jest grube i długie (zwykle około 50 cm), dzięki czemu obejmuje wszystkie naturalne pasma włosów.
Jeśli jesteś jedną z kobiet, które z trudem radzą sobie z porankiem, doczepiany kucyk pomoże Ci szybko uporządkować włosy. Kucyki dostępne są w sklepie Rubin Extensions. Doczepki dostępne są w różnych odcieniach i wykonane są z mieszanki włosów indyjskich. Podczas gotowania wody na poranną kawę, mocny kucyk pomoże ci stworzyć elegancką fryzurę.


Włosy uniesione u nasady i zakryty przedziałek

Ostatnia propozycja na ekspresowe upięcie polega na zaczesaniu włosów do tyłu, co sprawi, że przedziałek zniknie. W tym celu należy pochylić głowę i zebrać włosy nad czołem. Szerokość pasma powinna wynosić około 5 cm. Natapiruj włosy i spryskaj je mocnym lakierem. Oddzielone włosy ułóż z tyłu, tak jakbyś zakładała czepek kąpielowy. Przymocuj pasmo z tyłu włosów za pomocą wsuwek, a resztę pozostaw luźno. Użyj grzebienia i delikatnie rozczesz powstałe pasmo, aby było gładkie na zewnątrz, ale nadal natapirowane od spodu.
Wiosna to świetny czas na dodanie koloru do fryzury. Dobrym wyborem może być na przykład wzorzysta bandana. Dla dziewczynek w wieku szkolnym dobrym wyborem będą tradycyjne spinki i bandany. Dla dojrzałych kobiet proponujemy ozdoby z żywych kwiatów. Zarówno wianki, jak i pojedyncze okazy będą wyjątkowym urozmaiceniem fryzury. Tego typu akcent we włosach będzie dobrze komponował się z każdym z prezentowanych upięć.

0 0 Wyborcy Ocena artykułu Tweet Pin It