Środa, 17 lipca 2024

7 sekstaśm, o których powinieneś wiedzieć!

21 czerwca 2023

Wydaje ci się, że o seksie wiesz wszystko, a ciało twojego partnera nie ma przed tobą tajemnic? Wiele z nas skrycie marzy o udanym życiu seksualnym, ale brakuje nam odwagi, by je urzeczywistnić. Poniższe porady dotyczące seksu będą pomocne zarówno dla kobiet, które chcą, aby ich życie seksualne było bardziej satysfakcjonujące, jak i dla tych, które już takie są. Zawsze może być lepiej i bardziej ekscytująco.

1) Twój partner woli, abyś była naturalna - bez makijażu, z bawełnianymi figami i luźno związanymi włosami? To dobrze, ale nie zaszkodzi spróbować czegoś innego! To nie mit, że mężczyźni uwielbiają czerwoną szminkę, czerwone szpilki i koronki. Odwróć się (od czasu do czasu) Twój kochanek będzie oczarowany Twoim uwodzicielskim, seksownym wampem!

Nawet najwygodniejsze i największe łóżko może po pewnym czasie stać się nudne. Kto powiedział, że seks jest tylko w sypialni? Czasem warto poświęcić komfort na rzecz odrobiny szaleństwa. Spontaniczny seks pod prysznicem lub na kuchennym blacie będzie mile widzianą odmianą! Dla odważnych, seks w łóżku można zastąpić brutalnym besztaniem w windzie lub w przymierzalni w butiku w centrum miasta. Na własne ryzyko!

Wiele par cieszy się seksem bez używania zabawek lub erotycznych gadżetów dla dorosłych. Nie oznacza to, że nie warto ich wypróbować. Wręcz przeciwnie, jest to ekscytujący sposób na rozkręcenie sypialni!

Mężczyźni uważają, że głośny seks zdarza się tylko w filmach, a kobiety w łóżku są ciche jak myszy. Zaskocz go, wydając z siebie głośne jęki rozkoszy. Poczuje się bardziej doceniony niż kiedykolwiek wcześniej! Martwisz się, że Twoje dzieci mogą Cię usłyszeć? Zabierz je na noc do krewnego lub przyjaciela i cieszcie się wspólnymi chwilami bez skrępowania.

5 - Zaproponuj partnerowi grę erotyczną dla dwóch graczy. Możesz wybrać jedną z wielu gier dla dorosłych dostępnych w sklepach z asortymentem dla dorosłych lub stworzyć własny scenariusz. W Internecie znajdziesz wiele pomysłów, które z łatwością przeniesiesz do swojej sypialni. Doskonała zabawa gwarantowana!

O ile szybki, spontaniczny seks jest niezaprzeczalnie przyjemny, o tyle długa, zmysłowa gra wstępna jest jeszcze lepsza! Opóźniaj zbliżenie tak długo, jak tylko możesz. Poświęć czas na pieszczoty, erotyczny masaż i flirt. Po takiej przystawce danie główne będzie wyśmienite!

7 - Czy wiesz, że istnieje taki termin jak "Necking"? Jest to termin z języka angielskiego, który oznacza pieszczoty szyi i okolic szyi. Obszary te są bardzo wrażliwe na dotyk, więc poświęć im jak najwięcej uwagi. Zacznij delikatnie masować i pocierać usta partnera. Stopniowo zwiększaj intensywność swoich pocałunków, aż doprowadzisz go do szaleństwa!

Nawet najbardziej udane związki mogą stać się rutynowe. To, co dziś wydaje Ci się ekscytujące, po pewnym czasie może stać się nudne i nijakie.

Wypróbuj nowe sztuczki seksualne, spróbuj czegoś innego i nie bój się eksperymentować! Nie będziesz się nudzić różnorodnością doznań, których możesz doświadczyć.

Kod rabatowy do Abcerotyki.com.pl -"ABCMI".

0 0 Wyborcy Ocena artykułu Tweet Pin It