Środa, 17 lipca 2024

Modne jeansy wiosna 2023

15 czerwca 2023

Nikogo nie trzeba przekonywać, że jeansy są ponadczasowe. Są modne od wielu lat i stanowią podstawę garderoby, której nie może zabraknąć. W każdym sezonie dostępne są w nieco innych wersjach. Sprawdź, jakie spodnie jeansowe są modne na wiosnę 2023.

Wiosna przynosi ze sobą nowy zestaw kolorów i więcej modowego szaleństwa. Dżinsy będą noszone w znacznie bardziej zróżnicowanej wersji niż jesienią i zimą. Nie zabraknie miejsca na klasyczne, dopasowane fasony, ale nacisk zostanie położony na odważne kroje i liczne zdobienia.

Najlepsze fasony jeansów na wiosnę 2023

Nastąpi powrót dawnych krojów. Dżinsy będą mniej dopasowane niż wcześniej. Biodra będą nadal zdominowane przez dżinsy z wysokim lub średnim stanem. W sklepach sieciowych zobaczymy wiele spodni typu boyfriend. Głównym wiosennym trendem są luźne spodnie z nogawkami sięgającymi kostek. Nawet spodnie, które wyglądają na zbyt szerokie lub wydają się za duże, powrócą do mody. Modne będą również rozcięcia i zamki błyskawiczne na dole nogawki.

 

Bogate hafty, naszywki i zdobienia

Spodnie jeansowe na wiosnę 2017 będą bogato zdobione. Niektóre z odważniejszych modeli będą zbyt odważne dla tych, którzy wolą klasykę. Wiosenne modele jeansów zachwycą odważne kobiety. Prym będą wiodły hafty i naszywki w jaskrawych kolorach. Mogą być wykorzystane na całej nogawce lub jako detal. Najgorętszym trendem w jeansach w tym sezonie są kolorowe kwiaty, motyle oraz motywy z kobiecych gadżetów, takich jak szminki czy flakony perfum. Oprócz tego w bardzo dużej ilości pojawią się naszywane świecące kamienie, sztuczne perły, a nawet cekiny i inne ozdoby.

 

 

Rozdarcia i dziury

W sezonie wiosennym nie zabraknie również przetarć i dziur. Zawsze były one w modzie, ale teraz są bardziej widoczne. Przetarcia i przebarwienia będą bardziej widoczne. Im więcej dziur i przebarwień, tym lepiej. Wygląd mocno spranych i znoszonych dżinsów jest modny. Popularne będą również dżinsy w różnych odcieniach marmurkowego denimu.

 

 

Luźny styl o bardzo kobiecym wyglądzie

Dżinsy, które będą modne w nadchodzącym sezonie, będą odważne i chłopięce, ale połączymy je również z dopasowanymi bluzkami i marynarkami. Szerokie spodnie będą świetnie wyglądać zarówno z trampkami, jak i bardziej eleganckimi butami. Szpilki świetnie wyglądają ze spodniami, których nogawki sięgają kostek.