Środa, 17 lipca 2024

Najlepsze pomysły na modę dziecięcą, które powinnaś przedstawić swojej córce

22 stycznia 2021

Ubieranie się zazwyczaj nie jest zbytnio kością niezgody z twoją małą dziewczynką. Jednak może się zrobić gorączkowo, jeśli twoja mała księżniczka zdecyduje, że chce się ubierać jak mama. Ten artykuł da Ci kilka pomysłów na modę dla dzieci, które możesz wprowadzić w życie, aby urozmaicić styl ubierania się Twojego malucha.

1. Poddaj recyklingowi niektóre z Twoich przedmiotów

Nic nie daje Twojej dziewczynce więcej pewności siebie w jej ubiorze, niż myśl, że zakłada coś, co mama lub tata kołysali wcześniej. To wywołuje zarówno poczucie miłości, jak i poczucie, że są na szczycie świata.
Jeśli chodzi o recykling niektórych przedmiotów, możesz rozważyć zrobienie tego z niektórymi spodenkami khaki, które kiedyś zakładałeś.

Można wyciąć je ładnie i zaprojektować strój ogrodniczki z nich. Dodatkowo, możesz też zrobić z nich sukienkę, w zależności od rozmiaru ciała Twojej córki. Dostać go dopasowane dobrze do dziecka, a ona będzie więcej niż docenić fakt, że jest ubrany jak ty.
Niektóre inne przedmioty, które można poddać recyklingowi to stare kurtki. Kurtki dżinsowe zrobić dla idealnego dopasowania w tym przypadku. Kurtki dżinsowe mogą być poddane recyklingowi i wykonane w niesamowite stroje dla dziewcząt.

Możesz myśleć o tym, jak to jest możliwe. Twoja mała dziewczynka może założyć kurtkę dżinsową jako oversize boyfriend jacket, lub można również zrobić sukienkę lub jumpsuit z niego.

2. Wprowadź w życie niektóre z pomysłów na modę dziecięcą

Nasze dzieci zawsze będzie szkicowanie w górę niektóre miniaturowe portrety ludzi wokół domu. Wiele razy, te postacie będą ty, ich babcia, ojciec, lub ktoś inny, że dziecko widzi często.

Aby pomóc dziecku poczuć się bardziej ubranym jak Ty, możesz ożywić niektóre z tych projektów. Na papierze mogą one wyglądać szorstko, ale można je wypolerować, jeśli chodzi o dopasowanie tkaniny. Użyj kolorów, które maluje Twoje dziecko, aby zaprojektować niektóre z fajnych strojów dla dzieci. Sprawdź Nickis.com, aby uzyskać więcej pomysłów.

Kiedy to zauważy, automatycznie poczuje miłość i troskę, jaką masz dla jej ubioru. Dodatkowo Twoje dziecko będzie dumne, że mama jest ubrana w jej własnoręcznie narysowany obrazek.
To również pomoże pobudzić twórczy geniusz dziecka i nie będzie niespodzianką, jeśli po pewnym czasie zaczniesz szukać inspiracji w swojej dziewczynce, jeśli chodzi o projekty.

3. Pasujące stroje

Dorastając, zawsze uwielbiałem być ubrany w pasujące stroje z moimi rodzicami. Wiele razy byłoby to w Święto Dziękczynienia, a cały dom byłby ubrany w podobnym kolorze.

Tęsknię za tymi dniami i teraz i wtedy próbuję tego samego z moimi dziećmi, a wyniki są zazwyczaj niesamowite, a wspomnienia długotrwałe. To jest coś, co możesz wypróbować również jeśli masz problemy z tym, że Twój maluch chce być ubrany tak jak Ty.
Stroje dla dziewczynek do szkoły są bardzo łatwe do pracy. Pobierz projektanta, aby Ci strój, który przypomina kolor mundurka szkolnego swojej córki. Wychodząc rano z nią w ręku zwiększy jej pewność siebie i nawet nie próbuj myśleć o efekcie, jaki to będzie miało, gdy upuścisz ją w szkole.

Alternatywnie, można również dopasować causal stroje z dziewczyną na dzień w centrum handlowym lub na plaży. Poproś projektanta, aby pomóc Ci z tym, a będziesz zaskoczony, jak oszałamiające ty i twoja córka będzie wyglądać, jak idziesz o dzień działalności.
Jesteś pewien, że będzie zazdrość większości ludzi, którzy szukają do strajku unbreakable matka-córka więzi.

4. Rework niektóre z jej starych strojów

Jeśli jesteś rodzicem, który jest do mody, to jest najbardziej prawdopodobne, że szafa dziecka jest zaopatrzony w tonę ubrań. Większość z nich to stroje, których Twoje dziecko nigdy nie zakłada. Możesz wziąć dzień wolny i zabrać się do pracy ze swoją dziewczyną przeprojektowując ubrania.
Wyciąć, przemalować, i zrobić wszystkie te rzeczy, aż wymyślić z wielu wzorów, że dziecko będzie kochać i docenić. Podczas gdy na to, można również przerobić niektóre z twoich starych strojów, aby dopasować te, które zostały przerobione dla Twojego dziecka.

5. Dodaj torebki do jej stroju

To nie jest taka powszechna rzecz dla dziewczynek, aby być rocking torebki. Ale ta pomoc przynosi dodatkowy stylowy efekt do strojów szkolnych dziewczynki. Zachęcając swoje dziecko do pary jej opatrunek z causal torebki w miejsce plecaka sprawia, że jej wygląd jest bardziej glamour. Ten college girl wygląd może być również rocked przez Ciebie, zanim spróbujesz go na dziewczynie.

Gdy już to zrobisz, Twoje dziecko będzie chciało być ubrane jak Ty i łatwiej dostosuje się do nowego eksperymentu, który próbujesz na jej ubiorze.
Hand knit torebki są najlepsze dopasowanie, a w przypadkach, gdy nie można znaleźć to na innym rynku, można łatwo recyklingu niektóre z torebek lub torebki dla córki do użytku.

6. Wykorzystaj efekt jaskrawych kolorów

Dzieci będą naturalnie wyglądać niesamowite, gdy są one ubrane w jasnych kolorach. Ale jeśli chcesz spróbować tego na swojej córce i zaspokoić jej płacz do ubierania się jak ty, to trzeba będzie spróbować tego na siebie pierwszy.
To może być trochę trudne, zwłaszcza jeśli jesteś fanem ciemnych kolorach i nie może łatwo dostosować. Jednak ściągnąć jasny kolor strój i zobaczyć, jak wyglądasz w nim, a następnie iść do przodu i zrobić to samo dla swojej córki. Twoja księżniczka na pewno będzie wyglądać ładnie.